Nuostabiame Birštono kurorte Jūsų laukia beveik šimtmetį skaičiuojant ,,Tulpės“ sanatorija. Specialiai Jums sukūrėme aplinką, kurioje kūnas ir protas išsivaduos nuo varginančios kasdienybės rūpesčių ir sveikatos sutrikimų.

Kokiu tikslu Jūs beatvyktumėte pas mus-gydytis ar pailsėti, manome, kad čia Jūs atgausite gerą nuotaiką ir pasikrausite energijos visiems metams. Pasinaudokite viskuo, ką gali duoti žmogui šis turtingos ir švarios gamtos kampelis.

,,Tulpės“ sanatorija pirmoji sanatorija įsikūrusi Birštone, turinti ilgametes gydymo mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu tradicijas. Birštone esantys mineraliniai vandenys naudojami ir gėrimui, ir gydomosioms vonioms. „Tulpės” sanatorija gydomosioms vonioms naudoja aukštos mineralizacijos („Vaidilutė”) bromidinį-chloridinį mineralinį vandenį, kurio mineralizacija 32-35 g/l.  Šis mineralinis vanduo ypatingas tuo, kad jo sudėtyje yra didžiausias bromo kiekis. Visame pasaulyje ypač vertinami kurortai, kurių mineraliniuose vandenyse randama bromo. Mineralinio vandens vonios skatina fiziologinius sveikimo mechanizmus. Jos ypač veiksmingos  gydant kai kurias kraujotakos, kvėpavimo, virškinimo, nervų, sąnarių ir ginekologines ligas.

Gėrimui naudojamas mineralinis vanduo ,,Vytautas“. Išgertas mineralinis vanduo reguliuoja skrandžio sulčių sekreciją, rūgštingumą, gerina skrandžio veiklą. Jis skatina tulžies susidarymą bei jos nutekėjimą į dvylikapirštę žarną, gerina tulžies biofizines savybes ir biocheminę sudėtį, kepenų ir žarnyno funkcija.

,,Tulpės” sanatorijos gyvenamieji korpusai ir gydykla, įsikūrę ant Nemuno upės kranto, pačiame Birštono kurorto parko centre.

Kiekvienas atvykęs klientas pagal savo poreikius pasirenka gydymo, sveikatinimo arba poilsio kompleksus. Kvalifikuoto gydytojo paskirtos mineralinio vandens, purvo ir kitos sveikatinimo procedūrospadės Jums atsikratyti nuovargio, suteiks energijos ir geros nuotaikos.

Susisiekite

Mielai Jums atsakysime

VšĮ „Tulpės“ sanatorija

Tel. nr.

+370 319 65525

El. p.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas

B.Sruogos g.1, LT-59209 Birštonas

  Refresh Captcha  
 

2021, Tulpe.lt

Sprendimas: Webbus.lt

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).