Nuostabiame Birštono kurorte Jūsų laukia beveik šimtmetį skaičiuojant ,,Tulpės“ sanatorija. Specialiai Jums sukūrėme aplinką, kurioje kūnas ir protas išsivaduos nuo varginančios kasdienybės rūpesčių ir sveikatos sutrikimų.

,,Tulpės“ sanatorija - pirmoji sanatorija įsikūrusi Birštone, turinti ilgametes gydymo mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu tradicijas. Birštone esantys mineraliniai vandenys naudojami ir gėrimui, ir gydomosioms vonioms. „Tulpės” sanatorija gydomosioms vonioms naudoja aukštos mineralizacijos bromidinį-chloridinį mineralinį vandenį „Vaidilutė”, kurio mineralizacija 32-35 g/l. Šis mineralinis vanduo ypatingas tuo, kad jo sudėtyje yra didelis bromo kiekis. Visame pasaulyje ypač vertinami kurortai, kurių mineraliniuose vandenyse randama bromo. Tokio mineralinio vandens vonios skatina fiziologinius sveikimo mechanizmus. Jos ypač veiksmingos gydant kraujotakos, kvėpavimo, virškinimo, nervų, sąnarių ir ginekologines ligas.

Gėrimui naudojamas mineralinis vanduo ,,Vytautas“, kuris reguliuoja skrandžio sulčių sekreciją, rūgštingumą, gerina skrandžio veiklą, skatina tulžies susidarymą bei jos nutekėjimą į dvylikapirštę žarną, gerina tulžies biofizines savybes ir biocheminę sudėtį, kepenų ir žarnyno funkcijas.

,,Tulpės” sanatorijos gyvenamieji korpusai ir gydyklos įsikūrusios ant Nemuno upės kranto pačiame Birštono kurorto parko centre.

Kiekvienas atvykęs svečias pagal savo poreikius gali pasirinkti gydymo, sveikatinimo ar poilsio kompleksus. Kvalifikuoto gydytojo paskirtos mineralinio vandens, purvo ir kitos sveikatinimo procedūros padės atsikratyti nuovargio, atgauti sveikatą, suteiks energijos ir geros nuotaikos.

Kviečiame pasinaudokite viskuo, ką žmogaus kūnui, protui ir sielai gali suteikti šis turtingas švarios gamtos kampelis.

Susisiekite

Mielai Jums atsakysime

VšĮ „Tulpės“ sanatorija

Tel. nr.

+370 319 65525

El. p.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas

B.Sruogos g.1, LT-59209 Birštonas

  Refresh Captcha  
 

2021, Tulpe.lt

Sprendimas: Webbus.lt

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).