I - VII : 8:00 - 19:00

|

Vadovo kreipimasis

„Gerbiamieji mūsų sanatorijos pacientai ir klientai, praneškite apie korupciją!

Prašome Jūsų geranoriško skaidraus bendradarbiavimo, Jūsų sveikatos ir orumu pagrįsto bendradarbiavimo – be kyšių! Už Jūsų gydymą ir reabilitaciją yra apmokama iš PSDF (privalomojo sveikatos draudimo fondo) lėšų. Sanatorinio gydymo (sveikatinimo, sveikatingumo paslaugas) perkate savo lėšomis pagal pasirinktas programas. Papildomos procedūros ar galimai reikalingi tyrimai yra Jūsų ir gydytojų sprendimu apmokami įstaigos kasoje. Papildomų paslaugų kainos skelbiamos viešai.

Nežeminkime vieni kitų siūlydami dovanas ar pinigus. Paprašykime nedaryti to ir savo artimųjų! Mūsų darbo įvertinimas yra Jūsų ištartas nuoširdus ,,AČIŪ“, bei Jūsų ir artimųjų džiaugsmas – pakitusi kokybiška sveikatos būklė ir šypsena! Didžiuojamės galėdami padėti Jums!

Nemokamos paslaugos, kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis (spausti čia).

Susidūrę su korupcinio pobūdžio veikla mūsų įstaigoje galite kreiptis:

į sanatorijos direktorių, Paulių Jonavičių.

sekretoriato tel.: +370-319 65520 arba el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Tulpės“ sanatorijos direktorius Paulius Jonavičius


Sveikatos apsaugos ministerija (ministerija), siekdama užtikrinti kuo skaidresnę asmens ir visuomenės sveikatos priežiūrą, informuoja, kad bet kokie neoficialūs mokėjimai gaunant/teikiant sveikatos priežiūros ir kitas su ja susijusias paslaugas yra laikomi baudžiamaisiais nusižengimais ar nusikaltimais. Ministerijoje už korupcijos prevenciją ir kontrolę atsakingas Korupcijos prevencijos skyrius.

Ministerija ragina pranešti, jei tik turite duomenų ar pagrįstų įtarimų apie sveikatos sistemos darbuotojo padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas ir kreiptis į ministeriją:

1) raštu (Sveikatos apsaugos ministerija, Vilniaus g. 33, Vilnius);
2) nemokamu pasitikėjimo telefonu 8 800 66 004;
3) Korupcijos prevencijos skyriaus telefonu (8 5) 266 14 95, 205 3372, 260 4708;
3) elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kreipiantis raštu prašome nurodyti:

1) vardą, pavardę;
2) gyvenamosios vietos adresą (atsakymui pateikti);
3) sveikatos sistemos darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę, pareigas arba institucijos pavadinimą;
4) veiksmus, kuriais pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, taip pat vietą, laiką, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes, ir kita, Jūsų manymu, reikšmingus faktus;
5) ant voko būtina nurodyti – asmeniškai ministrui arba Korupcijos prevencijos skyriaus vedėjui.

Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į ministerijos Korupcijos prevencijos skyrių, priimami ministerijoje, adresu Vilniaus g. 33, Vilnius, 413 kabinetas (už korupcijos prevenciją atsakingų asmenų tel. (8 5) 266 14 95, 205 3372, 260 4708).

Ministerija užtikrina asmenų, pateikusių informaciją, asmens duomenų konfidencialumą.

Ministerijoje taip pat nagrinėjami anonimiškai pateikti pranešimai.

Ministerija, gavusi duomenų apie galimas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, turimą informaciją pateikia Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai (STT). Taip pat kreipiasi į ministerijai pavaldžias įstaigas ir (ar) kitų sveikatos sistemos įstaigų steigėjus dėl patikrinimo organizavimo.


STT apie korupciją galima pranešti:
1) raštu;
2) palikti pranešimą STT svetainėje pasirinkus nuorodą „praneškite apie korupciją/palikite pranešimą čia“ ar paspaudus judantį informacinį skydelį „Tu gali sumažinti korupciją“,
3) visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu (8 5) 266 33 33 (ir poilsio dienomis),
4) elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., https://www.stt.lt/lt/
5) faksu (8 5) 266 3307.
Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje, esančiame Vilniuje, A. Jakšto g. 6 arba STT teritoriniuose padaliniuose: Kaune, Spaustuvininkų g. 7; Panevėžyje, Vasario 16-osios g. 22; Šiauliuose, Vilniaus g. 140; Klaipėdoje, Pilies g. 12A.

VšĮ ,,TULPĖS” SANATORIJOS KORUPCIJOS PREVENCIJOS VEIKSMŲ PLANAS 2023-2025 metams

VšĮ ,,TULPĖS” SANATORIJOS KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMA 2020-2022 metams

VšĮ ,,TULPĖS” SANATORIJOS KORUPCIJOS PRIEMONIŲ PLANAS 2020-2022 metams

VšĮ ,,TULPĖS” SANATORIJOS DOVANŲ, GAUTŲ PAGAL TARPTAUTINĮ PROTOKOLĄ AR TRADICIJAS, TAIP PAT REPREZENTACIJAI SKIRTŲ DOVANŲ PERDAVIMO, VERTINIMO. REGISTRAVIMO, SAUGOJIMO IR EKSPONAVIMO TVARKOS APRAŠAS

INFORMACIJA APIE BAUDŽIAMĄJĄ ATSAKOMYBĘ UŽ KORUPCINIO POBŪDŽIO NUSIKALSTAMAS VEIKAS

Susisiekite

Mielai Jums atsakysime

VšĮ „Tulpės“ sanatorija

Tel. nr.

+370 319 65525

El. p.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas

B.Sruogos g.1, LT-59209 Birštonas

  Refresh Captcha  
 

2021, Tulpe.lt

Sprendimas: Webbus.lt

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).