Sanatorinio gydymo programos

Sanatorinio gydymo programos, puikiai tiks tiems kas nori sustiprinti sveikatą. Šimtmečio patikrintos sveikatinimo procedūros su natūraliu mineralinio vandeniu ir gydomuoju purvo puikiai atpalaiduos, pagerins sveikatą ir suteiks naujų jėgų! Svečiai gali rinktis sanatorinio gydymo programas su 2,4 arba 6 procedūromis į dieną.

Sanatorijoje visos paslaugos teikiamos svečiams, turintiems galimybių pasą arba ES skaitmeninį COVID 19  pažymėjimą.

Asmenys, neturintys prisijungimo prie esveikata.lt sistemos, gali naudoti vakcinaciją, persirgimą arba neigiamą testą įrodančius dokumentus kaip alternatyvą Galimybių pasui:

  • Jeigu asmuo atliko MOKAMĄ SARS-CoV-2 PGR tyrimą ir gavo neigiamą atsakymą (testas galioja 48 val. skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento), atvykstant galioja esveikata.lt suformuotas neigiamo PGR tyrimo rezultato (duomenų) protokolas.
  • Jeigu asmuo yra persirgęs COVID-19 liga (patvirtinta PGR tyrimu arba turi teigiamą atikūnių tyrimą), galioja sveikatos priežiūros įstaigos išduotas dokumentas, patvirtinantis, kad asmuo persirgo COVID 19 liga ir praėjo mažiau nei 210 d. po COVID-19 ligos patvirtinimo PGR metodu arba turi teigiamą COVID-19 IgG antikūnų arba bendrųjų antikūnų kiekybinio ar pusiau kiekybinio serologinio imunologinio tyrimo rezultatų (duomenų ) protokolą - praėjus ne daugiau nei 60 dienų nuo tyrimo atlikimo datos.
  • Jeigu asmuo yra pasiskiepijęs, galioja dokumentas iš esveikatos sistemos, kuriame pateikiama informacija, jog jis buvo paskiepytas  „Comirnaty“ arba „Spikevax“ vakcina – praėjus 1 sav. po antrosios vakcinos dozės suleidimo; „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcina – praėjus 2 sav. po vienintelės vakcinos dozes suleidimo; „Vaxzevria“ vakcina – praėjus 4 sav., bet ne daugiau kaip 13 savaičių nuo pirmosios dozės suleidimo ir iš karto po antrosios vakcinos dozės; Persirgus COVID-19 liga - praėjus 2 sav. po bet kurios vienos vakcinos dozės.
  • Kaina, EUR: nuo 49
  • Trukmė: nuo 2 parų

Susisiekite

Mielai Jums atsakysime

VšĮ „Tulpės“ sanatorija

Tel. nr.

+370 319 65525

El. p.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas

B.Sruogos g.1, LT-59209 Birštonas

 

2021, Tulpe.lt

Sprendimas: Webbus.lt