„Tulpės" sanatorija, kartu su eile kitų sanatorinio gydymo paslaugas teikiančių įstaigų trijuose Lietuvos kurortuose - Palangoje, Birštone ir Druskininkuose, dalyvavo unikaliame Klaipėdos universiteto mokslininkų atliekamame tyrime, kurio metu buvo siekiama išsiaiškinti, kokį poveikį žmogaus psichinei sveikatai daro procedūros naudojant gamtinius išteklius: mineralinį vandenį ir purvą.

Tyrimo rezultatai nustebino ir pačius mokslininkus - įrodyta, kad streso hormono kiekį natūraliomis priemonėmis reikšmingai galima sumažinti vos per šešias dienas.

Tyrimui vadovavusios šeimos gydytojos, Klaipėdos universiteto doc. dr. Lolitos Rapolienės teigimu, siekiant optimalaus rezultato, tokias procedūras rekomenduojama atlikti 2–4 kartus per metus, iš kurių du kartus skirti bent po savaitę. 

Daugiau apie tyrimą ir jo rezultatus skaitykite: Nustebsite: unikalus tyrimas atskleidė, kaip mineralinis vanduo ir gydomasis purvas veikia sveikatą | 15min.lt

„Tulpės” sanatorija, būdama Birštono sveikatos centro dalimi, pradėjo teikti pradinės ambulatorinės medicininės reabilitacijos ir fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijos paslaugas. Sanatorijos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, įvertinęs paciento sveikatos būklę, sudarys gydymo planą, pagal kurį „Tulpės“ sanatorijoje bus suteiktos gydomosios procedūros.

„Tulpės“ sanatorija teikia pradinės medicininės reabilitacijos paslaugas pacientams/-ėms:

• sergantiems virškinimo sistemos ligomis

• sergančioms ginekologinėmis ligomis;

• esant judamojo-atramos aparato pažeidimams

Pradinės reabilitacijos metu FMR gydytojas paskirs procedūras iš šių grupių:

• kineziterapija,

• ergoterapija,

• gydomieji masažai,

• fizioterapija.

Pacientams pageidaujant, jie savo lėšomis galės papildomai įsigyti mineralinio vandens ir gydomojo purvo procedūras (šioms procedūroms būtina gydytojo konsultacija).

Išankstinė registracija FMR gydytojo konsultacijai atliekama telefonu Nr.: +370 319 65525, el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba registratūroje adresu B. Sruogos g. 1 arba B. Sruogos g.4A, Birštonas, nuo 9:00 iki 13:00 val. darbo dienomis.

Sanatorijos FMR gydytojas PAR pacientus konsultuoja antradieniais nuo 9:00  iki 12:00 val.

Susisiekite

Mielai Jums atsakysime

VšĮ „Tulpės“ sanatorija

Tel. nr.

+370 319 65525

El. p.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas

B.Sruogos g.1, LT-59209 Birštonas

  Refresh Captcha  
 

2021, Tulpe.lt

Sprendimas: Webbus.lt

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).