Ačiū!

Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai

Klientų atsiliepimai

Puikus kokybės ir kainų santykis. Malonus, kokybiškas aptarnavimas. Įvairus, skanus maistas ir nuostabi gamta!

Rita

Sanatorijos vieta labai gera,daug ramybės,tik paukščiai klega.Patinka,kad prie pat Nemuno.

Almina

Nuoširdus bendravimas visur, tvarkinga, labai švaru, puikus kambarys miegamasis, svetainė, rekomenduotina procedūra aromaterapija, inhaliacija, kai dažnai kamuoja kvėpavimo tipo ligos, nedidelis baseinas, bet yra pirčių zona ir šiltas baseinas ypač tinka sąnariams ir įvairiarūšis maistas.

Rima

Tai tikra sanatorija Lietuvoje, teikianti kokybiškas gydymo ir sveikatinimo paslaugas. Maistas geras ir skanus, kambariai švarūs bei tvarkingi. Tik patys geriausi atsiliepimai apie „Tulpės“ sanatorijos darbuotojų kolektyvą! Labai noriu padėkoti gydyklų administratorei Ingai ir slaugytojos padėjėjai Limai už jų profesionalumą bei dėmesingumą. Puikiai praleidome laiką ir pasisveikatinome.

Asta

Nuostabiai pailsėjome su drauge, procedūros labai, labai patiko! „Tulpės“ kolektyvas ir jų aptarnavimas – aukščiausio lygio! Ačiū labai! Sėkmės, sveikatos ir kantrybės!

Natalija

Į „Tulpę“ buvau atvykusi reabilitacijai po klubo sąnario endoprotezavimo. Dėkoju visam personalui – visi tikrai nuoširdžiai dirba, yra paslaugūs ir malonūs, o maistas labai skanus. Ačiū labai! :)

Violeta

Pirmą kartą apsilankiau „Baltojoje viloje“ ir tikrai nenusivyliau. Esu labai dėkinga už puikias paslaugas, kurias čia gavau. Ypač ačiū administratorei Ritai, kuri atsižvelgė į visus pageidavimus ir suteikė komfortišką apgyvendinimą. Maisto pasirinkimas labai įvairus ir puikus, o virtuvės darbuotojos – paslaugios ir mandagios. Jūsų profesionalumas, dėmesys detalėms ir nuoširdus rūpinimasis klientais yra tikrai įspūdingas. Ačiū! Tikiuosi dar ne kartą pas Jus apsilankyti.

Laima

Noriu padėkoti kineziterapeutui Martynui už puikiai pravestas mankštas baseine. Kavinės darbuotojams – už skanų maistą ir puikų aptarnavimą. Visam aptarnaujančiam personalui dėkoju už šauniai sustyguotą darbą bei šiltą bendravimą. Sėkmės darbe ir didelis ačiū!

Rūta

Puikiai praleidome laiką, pastiprinom sveikatą, kiek įmanoma atsipalaidavome nuo rūpesčių❤️

Judita

Puikiai praleidome laiką, pastiprinome sveikatą ir, kiek tik įmanoma, atsipalaidavome nuo visų kasdienybės rūpesčių.

Saulius

    Susisiekite / Palikite atsiliepimą