„Tulpės“ sanatoriją sudaro keli skirtingi pastatai (korpusai), kuriuose teikiamos grožio ir sveikatinimo paslaugos, medicininė reabilitacija, todėl kiekvienas jų turi savo darbo laiką.

Su visų korpusų darbo laikais svečiai ir pacientai gali patogiai susipažinti šiame puslapyje.

Klientų atsiliepimai

Sanatorijos vieta labai gera,daug ramybės,tik paukščiai klega.Patinka,kad prie pat Nemuno.

Almina

Pirmą kartą apsilankiau „Baltojoje viloje“ ir tikrai nenusivyliau. Esu labai dėkinga už puikias paslaugas, kurias čia gavau. Ypač ačiū administratorei Ritai, kuri atsižvelgė į visus pageidavimus ir suteikė komfortišką apgyvendinimą. Maisto pasirinkimas labai įvairus ir puikus, o virtuvės darbuotojos – paslaugios ir mandagios. Jūsų profesionalumas, dėmesys detalėms ir nuoširdus rūpinimasis klientais yra tikrai įspūdingas. Ačiū! Tikiuosi dar ne kartą pas Jus apsilankyti.

Laima

Noriu padėkoti kineziterapeutui Martynui už puikiai pravestas mankštas baseine. Kavinės darbuotojams – už skanų maistą ir puikų aptarnavimą. Visam aptarnaujančiam personalui dėkoju už šauniai sustyguotą darbą bei šiltą bendravimą. Sėkmės darbe ir didelis ačiū!

Rūta

Ačiū! Pagarba moterims už maistą, dėkinga už masažisčių rankas ir profesionalumą, voniose už paslaugumą, Baltoje viloje už du kambarius, kurie išgelbėjo mano miegą dėl kito žmogaus knarkimo… Esu patenkinta ir sveikesnė nei atvažiavau.

Indiana

Labai patiko!

Edgaras

Nuostabiai pailsėjome su drauge, procedūros labai, labai patiko! „Tulpės“ kolektyvas ir jų aptarnavimas – aukščiausio lygio! Ačiū labai! Sėkmės, sveikatos ir kantrybės!

Natalija

Tai tikra sanatorija Lietuvoje, teikianti kokybiškas gydymo ir sveikatinimo paslaugas. Maistas geras ir skanus, kambariai švarūs bei tvarkingi. Tik patys geriausi atsiliepimai apie „Tulpės“ sanatorijos darbuotojų kolektyvą! Labai noriu padėkoti gydyklų administratorei Ingai ir slaugytojos padėjėjai Limai už jų profesionalumą bei dėmesingumą. Puikiai praleidome laiką ir pasisveikatinome.

Asta

Į „Tulpę“ buvau atvykusi reabilitacijai po klubo sąnario endoprotezavimo. Dėkoju visam personalui – visi tikrai nuoširdžiai dirba, yra paslaugūs ir malonūs, o maistas labai skanus. Ačiū labai! :)

Violeta

Labai patiko – daug procedūrų, geras baseinas su pirtimi. Kolektyvas šiltas, visada padėdavo. Maitinimas skanus, kiekvienas suras tai, kas jam tinka. Jeigu norite aktyvaus poilsio – tik į „Tulpę“! Būtinai grįšime! ❤️

Svetlana

Ilsėjausi šioje sanatorijoje pirmą kartą. Gyvenau „Baltojoje viloje“. Noriu tarti didelį ačiū visam personalui: tiek registratūros darbuotojoms, tiek virtuvės personalui, tiek procedūrų specialistėms. Tokio atsidavimo savo darbui ir šilumos dar nemačiau… O ypač didelį AČIŪ noriu tarti masažo meistrėms Linai, Vaidai T. ir Milenai. Visiems rekomenduoju ir sugrįšiu čia dar ne vieną kartą! ❤️

Monika

    Susisiekite / Palikite atsiliepimą