Apie mus

Nuostabiame Birštono kurorte Jūsų laukia beveik šimtmetį skaičiuojanti „Tulpės“ sanatorija.

Tai erdvė, skirta Jūsų atsistatymui: čia kasdienė įtampa užleidžia vietą sveikatai, o rūpesčiai ištirpsta raminančioje gamtos ir profesionalios priežiūros dermėje.

„Tulpės“ sanatorija – tai pirmoji Birštono sanatorija, įsikūrusi pačiame kurorto centre, Nemuno kilpų apsuptyje. Čia ilgametė patirtis susilieja su gamtos ramybe, sukurdama erdvę, kurioje laikas teka lėčiau, o sveikata stiprėja natūraliai.

Mūsų sanatoriją sudaro keturi atskiri pastatai, įsikūrę žalioje, šimtamečių medžių apsuptoje teritorijoje. Tai vienas didžiausių „Tulpės“ privalumų – pasivaikščiojimai gryname ore tarp jaukios „Baltosios vilos“ ir procedūrų erdvių leidžia pajusti tikrą klimatoterapijos poveikį, kuris Birštone yra neatsiejama sveikatinimo dalis.

Ilgametes tradicijas turintis gydymas čia grindžiamas unikaliais gamtos ištekliais. Didžiuojamės savo gręžinių mineraliniu vandeniu, ypač aukštos mineralizacijos (32–35 g/l) bromidiniu-chloridiniu vandeniu „Vaidilutė“. Dėl savo sudėtyje esančio didelio bromo kiekio, šio vandens vonios visame pasaulyje vertinamos kaip itin veiksmingas būdas skatinti fiziologinius sveikimo mechanizmus, gydyti nervų, sąnarių, kraujotakos ar kvėpavimo takų ligas.

Šie gamtiniai veiksniai čia derinami su šiuolaikiniais sveikatos stiprinimo sprendimais, moderniomis procedūromis ir patyrusios specialistų komandos žiniomis, kad kiekvienam svečiui būtų užtikrintas individualiai pritaikytas gydymas – nuo mineralinio vandens vonių ir purvo procedūrų iki masažų, kineziterapijos, fizioterapijos bei poilsio mineralinio ir gėlo vandens baseinuose ar pirčių erdvėje.

„Tulpės“ sanatorija – tai vieta tiems, kurie ieško ramybės, kokybiško poilsio ir natūralaus būdo sustiprinti sveikatą pačioje gamtos širdyje.

Klientų atsiliepimai

Sanatorijos vieta labai gera,daug ramybės,tik paukščiai klega.Patinka,kad prie pat Nemuno.

Almina

Tai tikra sanatorija Lietuvoje, teikianti kokybiškas gydymo ir sveikatinimo paslaugas. Maistas geras ir skanus, kambariai švarūs bei tvarkingi. Tik patys geriausi atsiliepimai apie „Tulpės“ sanatorijos darbuotojų kolektyvą! Labai noriu padėkoti gydyklų administratorei Ingai ir slaugytojos padėjėjai Limai už jų profesionalumą bei dėmesingumą. Puikiai praleidome laiką ir pasisveikatinome.

Asta

Labai patiko – daug procedūrų, geras baseinas su pirtimi. Kolektyvas šiltas, visada padėdavo. Maitinimas skanus, kiekvienas suras tai, kas jam tinka. Jeigu norite aktyvaus poilsio – tik į „Tulpę“! Būtinai grįšime! ❤️

Svetlana

Ačiū! Pagarba moterims už maistą, dėkinga už masažisčių rankas ir profesionalumą, voniose už paslaugumą, Baltoje viloje už du kambarius, kurie išgelbėjo mano miegą dėl kito žmogaus knarkimo… Esu patenkinta ir sveikesnė nei atvažiavau.

Indiana

Paslaugūs ir labai malonūs darbuotojai. Procedūros kitame pastate – šaunu, esi priverstas nors kiek pajudėti! Nors girdėjau visokių atsiliepimų, tačiau poilsis pranoko lūkesčius.

Laima

Jos visų asmenų, įskaitant ir asmenis su negalia, apsaugai krizių ir ekstremalių situacijų metu.Šis projektas ne tik stiprina civilinę saugą, bet ir prisideda prie darnaus vystymosi bei lygių galimybių užtikrinimo. Įgyvendinant veikla

Paulius

Personalas malonus dėmesingas, paslaugus. Sunku vaikščioti, tai parinko tinkamą kambarį, širdingas ačiū!

Ona

Ilsėjausi šioje sanatorijoje pirmą kartą. Gyvenau „Baltojoje viloje“. Noriu tarti didelį ačiū visam personalui: tiek registratūros darbuotojoms, tiek virtuvės personalui, tiek procedūrų specialistėms. Tokio atsidavimo savo darbui ir šilumos dar nemačiau… O ypač didelį AČIŪ noriu tarti masažo meistrėms Linai, Vaidai T. ir Milenai. Visiems rekomenduoju ir sugrįšiu čia dar ne vieną kartą! ❤️

Monika

Į „Tulpę“ buvau atvykusi reabilitacijai po klubo sąnario endoprotezavimo. Dėkoju visam personalui – visi tikrai nuoširdžiai dirba, yra paslaugūs ir malonūs, o maistas labai skanus. Ačiū labai! :)

Violeta

Noriu padėkoti kineziterapeutui Martynui už puikiai pravestas mankštas baseine. Kavinės darbuotojams – už skanų maistą ir puikų aptarnavimą. Visam aptarnaujančiam personalui dėkoju už šauniai sustyguotą darbą bei šiltą bendravimą. Sėkmės darbe ir didelis ačiū!

Rūta

    Susisiekite / Palikite atsiliepimą