Baseino zona

Klientų atsiliepimai

Noriu padėkoti kineziterapeutui Martynui už puikiai pravestas mankštas baseine. Kavinės darbuotojams – už skanų maistą ir puikų aptarnavimą. Visam aptarnaujančiam personalui dėkoju už šauniai sustyguotą darbą bei šiltą bendravimą. Sėkmės darbe ir didelis ačiū!

Rūta

Paslaugūs ir labai malonūs darbuotojai. Procedūros kitame pastate – šaunu, esi priverstas nors kiek pajudėti! Nors girdėjau visokių atsiliepimų, tačiau poilsis pranoko lūkesčius.

Laima

Labai patiko – daug procedūrų, geras baseinas su pirtimi. Kolektyvas šiltas, visada padėdavo. Maitinimas skanus, kiekvienas suras tai, kas jam tinka. Jeigu norite aktyvaus poilsio – tik į „Tulpę“! Būtinai grįšime! ❤️

Svetlana

Nuoširdus bendravimas visur, tvarkinga, labai švaru, puikus kambarys miegamasis, svetainė, rekomenduotina procedūra aromaterapija, inhaliacija, kai dažnai kamuoja kvėpavimo tipo ligos, nedidelis baseinas, bet yra pirčių zona ir šiltas baseinas ypač tinka sąnariams ir įvairiarūšis maistas.

Rima

Sanatorijos vieta labai gera,daug ramybės,tik paukščiai klega.Patinka,kad prie pat Nemuno.

Almina

Puikiai praleidome laiką, pastiprinome sveikatą ir, kiek tik įmanoma, atsipalaidavome nuo visų kasdienybės rūpesčių.

Saulius

Pirmą kartą apsilankiau „Baltojoje viloje“ ir tikrai nenusivyliau. Esu labai dėkinga už puikias paslaugas, kurias čia gavau. Ypač ačiū administratorei Ritai, kuri atsižvelgė į visus pageidavimus ir suteikė komfortišką apgyvendinimą. Maisto pasirinkimas labai įvairus ir puikus, o virtuvės darbuotojos – paslaugios ir mandagios. Jūsų profesionalumas, dėmesys detalėms ir nuoširdus rūpinimasis klientais yra tikrai įspūdingas. Ačiū! Tikiuosi dar ne kartą pas Jus apsilankyti.

Laima

Tai tikra sanatorija Lietuvoje, teikianti kokybiškas gydymo ir sveikatinimo paslaugas. Maistas geras ir skanus, kambariai švarūs bei tvarkingi. Tik patys geriausi atsiliepimai apie „Tulpės“ sanatorijos darbuotojų kolektyvą! Labai noriu padėkoti gydyklų administratorei Ingai ir slaugytojos padėjėjai Limai už jų profesionalumą bei dėmesingumą. Puikiai praleidome laiką ir pasisveikatinome.

Asta

Ilsėjausi šioje sanatorijoje pirmą kartą. Gyvenau „Baltojoje viloje“. Noriu tarti didelį ačiū visam personalui: tiek registratūros darbuotojoms, tiek virtuvės personalui, tiek procedūrų specialistėms. Tokio atsidavimo savo darbui ir šilumos dar nemačiau… O ypač didelį AČIŪ noriu tarti masažo meistrėms Linai, Vaidai T. ir Milenai. Visiems rekomenduoju ir sugrįšiu čia dar ne vieną kartą! ❤️

Monika

Labai patiko!

Edgaras

    Susisiekite / Palikite atsiliepimą