Klientų atsiliepimai

Į „Tulpę“ buvau atvykusi reabilitacijai po klubo sąnario endoprotezavimo. Dėkoju visam personalui – visi tikrai nuoširdžiai dirba, yra paslaugūs ir malonūs, o maistas labai skanus. Ačiū labai! :)

Violeta

Puikiai praleidome laiką, pastiprinome sveikatą ir, kiek tik įmanoma, atsipalaidavome nuo visų kasdienybės rūpesčių.

Saulius

Puikiai praleidome laiką, pastiprinom sveikatą, kiek įmanoma atsipalaidavome nuo rūpesčių❤️

Judita

Ačiū! Pagarba moterims už maistą, dėkinga už masažisčių rankas ir profesionalumą, voniose už paslaugumą, Baltoje viloje už du kambarius, kurie išgelbėjo mano miegą dėl kito žmogaus knarkimo… Esu patenkinta ir sveikesnė nei atvažiavau.

Indiana

Labai patiko – daug procedūrų, geras baseinas su pirtimi. Kolektyvas šiltas, visada padėdavo. Maitinimas skanus, kiekvienas suras tai, kas jam tinka. Jeigu norite aktyvaus poilsio – tik į „Tulpę“! Būtinai grįšime! ❤️

Svetlana

Tai tikra sanatorija Lietuvoje, teikianti kokybiškas gydymo ir sveikatinimo paslaugas. Maistas geras ir skanus, kambariai švarūs bei tvarkingi. Tik patys geriausi atsiliepimai apie „Tulpės“ sanatorijos darbuotojų kolektyvą! Labai noriu padėkoti gydyklų administratorei Ingai ir slaugytojos padėjėjai Limai už jų profesionalumą bei dėmesingumą. Puikiai praleidome laiką ir pasisveikatinome.

Asta

Nuoširdus bendravimas visur, tvarkinga, labai švaru, puikus kambarys miegamasis, svetainė, rekomenduotina procedūra aromaterapija, inhaliacija, kai dažnai kamuoja kvėpavimo tipo ligos, nedidelis baseinas, bet yra pirčių zona ir šiltas baseinas ypač tinka sąnariams ir įvairiarūšis maistas.

Rima

Ilsėjausi šioje sanatorijoje pirmą kartą. Gyvenau „Baltojoje viloje“. Noriu tarti didelį ačiū visam personalui: tiek registratūros darbuotojoms, tiek virtuvės personalui, tiek procedūrų specialistėms. Tokio atsidavimo savo darbui ir šilumos dar nemačiau… O ypač didelį AČIŪ noriu tarti masažo meistrėms Linai, Vaidai T. ir Milenai. Visiems rekomenduoju ir sugrįšiu čia dar ne vieną kartą! ❤️

Monika

Paslaugūs ir labai malonūs darbuotojai. Procedūros kitame pastate – šaunu, esi priverstas nors kiek pajudėti! Nors girdėjau visokių atsiliepimų, tačiau poilsis pranoko lūkesčius.

Laima

Personalas malonus dėmesingas, paslaugus. Sunku vaikščioti, tai parinko tinkamą kambarį, širdingas ačiū!

Ona

    Susisiekite / Palikite atsiliepimą