Procedūros

Klientų atsiliepimai

Labai patiko – daug procedūrų, geras baseinas su pirtimi. Kolektyvas šiltas, visada padėdavo. Maitinimas skanus, kiekvienas suras tai, kas jam tinka. Jeigu norite aktyvaus poilsio – tik į „Tulpę“! Būtinai grįšime! ❤️

Svetlana

Puikus kokybės ir kainų santykis. Malonus, kokybiškas aptarnavimas. Įvairus, skanus maistas ir nuostabi gamta!

Rita

Nuostabiai pailsėjome su drauge, procedūros labai, labai patiko! „Tulpės“ kolektyvas ir jų aptarnavimas – aukščiausio lygio! Ačiū labai! Sėkmės, sveikatos ir kantrybės!

Natalija

Noriu padėkoti kineziterapeutui Martynui už puikiai pravestas mankštas baseine. Kavinės darbuotojams – už skanų maistą ir puikų aptarnavimą. Visam aptarnaujančiam personalui dėkoju už šauniai sustyguotą darbą bei šiltą bendravimą. Sėkmės darbe ir didelis ačiū!

Rūta

Sanatorijos vieta labai gera,daug ramybės,tik paukščiai klega.Patinka,kad prie pat Nemuno.

Almina

Puikiai praleidome laiką, pastiprinom sveikatą, kiek įmanoma atsipalaidavome nuo rūpesčių❤️

Judita

Labai patiko!

Edgaras

Tai tikra sanatorija Lietuvoje, teikianti kokybiškas gydymo ir sveikatinimo paslaugas. Maistas geras ir skanus, kambariai švarūs bei tvarkingi. Tik patys geriausi atsiliepimai apie „Tulpės“ sanatorijos darbuotojų kolektyvą! Labai noriu padėkoti gydyklų administratorei Ingai ir slaugytojos padėjėjai Limai už jų profesionalumą bei dėmesingumą. Puikiai praleidome laiką ir pasisveikatinome.

Asta

Personalas malonus dėmesingas, paslaugus. Sunku vaikščioti, tai parinko tinkamą kambarį, širdingas ačiū!

Ona

Ačiū! Pagarba moterims už maistą, dėkinga už masažisčių rankas ir profesionalumą, voniose už paslaugumą, Baltoje viloje už du kambarius, kurie išgelbėjo mano miegą dėl kito žmogaus knarkimo… Esu patenkinta ir sveikesnė nei atvažiavau.

Indiana

    Susisiekite / Palikite atsiliepimą