„Tulpės“ sanatorija ieško komandos pastiprinimo!

Ieškome naujų komandos narių, kurie vertina rūpestį žmogumi, kokybę ir šiltą bendravimą.

Klientų atsiliepimai

Į „Tulpę“ buvau atvykusi reabilitacijai po klubo sąnario endoprotezavimo. Dėkoju visam personalui – visi tikrai nuoširdžiai dirba, yra paslaugūs ir malonūs, o maistas labai skanus. Ačiū labai! :)

Violeta

Pirmą kartą apsilankiau „Baltojoje viloje“ ir tikrai nenusivyliau. Esu labai dėkinga už puikias paslaugas, kurias čia gavau. Ypač ačiū administratorei Ritai, kuri atsižvelgė į visus pageidavimus ir suteikė komfortišką apgyvendinimą. Maisto pasirinkimas labai įvairus ir puikus, o virtuvės darbuotojos – paslaugios ir mandagios. Jūsų profesionalumas, dėmesys detalėms ir nuoširdus rūpinimasis klientais yra tikrai įspūdingas. Ačiū! Tikiuosi dar ne kartą pas Jus apsilankyti.

Laima

Nuoširdus bendravimas visur, tvarkinga, labai švaru, puikus kambarys miegamasis, svetainė, rekomenduotina procedūra aromaterapija, inhaliacija, kai dažnai kamuoja kvėpavimo tipo ligos, nedidelis baseinas, bet yra pirčių zona ir šiltas baseinas ypač tinka sąnariams ir įvairiarūšis maistas.

Rima

Ačiū! Pagarba moterims už maistą, dėkinga už masažisčių rankas ir profesionalumą, voniose už paslaugumą, Baltoje viloje už du kambarius, kurie išgelbėjo mano miegą dėl kito žmogaus knarkimo… Esu patenkinta ir sveikesnė nei atvažiavau.

Indiana

Personalas malonus dėmesingas, paslaugus. Sunku vaikščioti, tai parinko tinkamą kambarį, širdingas ačiū!

Ona

Puikiai praleidome laiką, pastiprinom sveikatą, kiek įmanoma atsipalaidavome nuo rūpesčių❤️

Judita

Nuostabiai pailsėjome su drauge, procedūros labai, labai patiko! „Tulpės“ kolektyvas ir jų aptarnavimas – aukščiausio lygio! Ačiū labai! Sėkmės, sveikatos ir kantrybės!

Natalija

Paslaugūs ir labai malonūs darbuotojai. Procedūros kitame pastate – šaunu, esi priverstas nors kiek pajudėti! Nors girdėjau visokių atsiliepimų, tačiau poilsis pranoko lūkesčius.

Laima

Puikus kokybės ir kainų santykis. Malonus, kokybiškas aptarnavimas. Įvairus, skanus maistas ir nuostabi gamta!

Rita

Puikiai praleidome laiką, pastiprinome sveikatą ir, kiek tik įmanoma, atsipalaidavome nuo visų kasdienybės rūpesčių.

Saulius

    Susisiekite / Palikite atsiliepimą