Ieškome komandos pastiprinimo!

Paskutinį kartą atnaujinta
2026-05-20

Kitos panašios naujienos

2026 05 13
Kviečiame aplankyti renginius Birštono mieste!
Kviečiame aplankyti renginius Birštono mieste!
2025 10 28
Įrodyta – gydymas gamtiniais veiksniais reikšmingai mažina stresą ir jo pasekmes
Įrodyta – gydymas gamtiniais veiksniais reikšmingai mažina stresą ir jo pasekmes
2025 10 28
Pradinės ambulatorinės reabilitacijos paslaugos „Tulpės“ sanatorijoje
Pradinės ambulatorinės reabilitacijos paslaugos „Tulpės“ sanatorijoje

Klientų atsiliepimai

Į „Tulpę“ buvau atvykusi reabilitacijai po klubo sąnario endoprotezavimo. Dėkoju visam personalui – visi tikrai nuoširdžiai dirba, yra paslaugūs ir malonūs, o maistas labai skanus. Ačiū labai! :)

Violeta

Labai patiko – daug procedūrų, geras baseinas su pirtimi. Kolektyvas šiltas, visada padėdavo. Maitinimas skanus, kiekvienas suras tai, kas jam tinka. Jeigu norite aktyvaus poilsio – tik į „Tulpę“! Būtinai grįšime! ❤️

Svetlana

Pirmą kartą apsilankiau „Baltojoje viloje“ ir tikrai nenusivyliau. Esu labai dėkinga už puikias paslaugas, kurias čia gavau. Ypač ačiū administratorei Ritai, kuri atsižvelgė į visus pageidavimus ir suteikė komfortišką apgyvendinimą. Maisto pasirinkimas labai įvairus ir puikus, o virtuvės darbuotojos – paslaugios ir mandagios. Jūsų profesionalumas, dėmesys detalėms ir nuoširdus rūpinimasis klientais yra tikrai įspūdingas. Ačiū! Tikiuosi dar ne kartą pas Jus apsilankyti.

Laima

Sanatorijos vieta labai gera,daug ramybės,tik paukščiai klega.Patinka,kad prie pat Nemuno.

Almina

Puikiai praleidome laiką, pastiprinome sveikatą ir, kiek tik įmanoma, atsipalaidavome nuo visų kasdienybės rūpesčių.

Saulius

Nuostabiai pailsėjome su drauge, procedūros labai, labai patiko! „Tulpės“ kolektyvas ir jų aptarnavimas – aukščiausio lygio! Ačiū labai! Sėkmės, sveikatos ir kantrybės!

Natalija

Tai tikra sanatorija Lietuvoje, teikianti kokybiškas gydymo ir sveikatinimo paslaugas. Maistas geras ir skanus, kambariai švarūs bei tvarkingi. Tik patys geriausi atsiliepimai apie „Tulpės“ sanatorijos darbuotojų kolektyvą! Labai noriu padėkoti gydyklų administratorei Ingai ir slaugytojos padėjėjai Limai už jų profesionalumą bei dėmesingumą. Puikiai praleidome laiką ir pasisveikatinome.

Asta

Labai patiko!

Edgaras

Ilsėjausi šioje sanatorijoje pirmą kartą. Gyvenau „Baltojoje viloje“. Noriu tarti didelį ačiū visam personalui: tiek registratūros darbuotojoms, tiek virtuvės personalui, tiek procedūrų specialistėms. Tokio atsidavimo savo darbui ir šilumos dar nemačiau… O ypač didelį AČIŪ noriu tarti masažo meistrėms Linai, Vaidai T. ir Milenai. Visiems rekomenduoju ir sugrįšiu čia dar ne vieną kartą! ❤️

Monika

Jos visų asmenų, įskaitant ir asmenis su negalia, apsaugai krizių ir ekstremalių situacijų metu.Šis projektas ne tik stiprina civilinę saugą, bet ir prisideda prie darnaus vystymosi bei lygių galimybių užtikrinimo. Įgyvendinant veikla

Paulius

    Susisiekite / Palikite atsiliepimą