Klientų atsiliepimai

Paslaugūs ir labai malonūs darbuotojai. Procedūros kitame pastate – šaunu, esi priverstas nors kiek pajudėti! Nors girdėjau visokių atsiliepimų, tačiau poilsis pranoko lūkesčius.

Laima

Puikus kokybės ir kainų santykis. Malonus, kokybiškas aptarnavimas. Įvairus, skanus maistas ir nuostabi gamta!

Rita

Labai patiko!

Edgaras

Nuoširdus bendravimas visur, tvarkinga, labai švaru, puikus kambarys miegamasis, svetainė, rekomenduotina procedūra aromaterapija, inhaliacija, kai dažnai kamuoja kvėpavimo tipo ligos, nedidelis baseinas, bet yra pirčių zona ir šiltas baseinas ypač tinka sąnariams ir įvairiarūšis maistas.

Rima

Sanatorijos vieta labai gera,daug ramybės,tik paukščiai klega.Patinka,kad prie pat Nemuno.

Almina

Pirmą kartą apsilankiau „Baltojoje viloje“ ir tikrai nenusivyliau. Esu labai dėkinga už puikias paslaugas, kurias čia gavau. Ypač ačiū administratorei Ritai, kuri atsižvelgė į visus pageidavimus ir suteikė komfortišką apgyvendinimą. Maisto pasirinkimas labai įvairus ir puikus, o virtuvės darbuotojos – paslaugios ir mandagios. Jūsų profesionalumas, dėmesys detalėms ir nuoširdus rūpinimasis klientais yra tikrai įspūdingas. Ačiū! Tikiuosi dar ne kartą pas Jus apsilankyti.

Laima

Labai patiko – daug procedūrų, geras baseinas su pirtimi. Kolektyvas šiltas, visada padėdavo. Maitinimas skanus, kiekvienas suras tai, kas jam tinka. Jeigu norite aktyvaus poilsio – tik į „Tulpę“! Būtinai grįšime! ❤️

Svetlana

Noriu padėkoti kineziterapeutui Martynui už puikiai pravestas mankštas baseine. Kavinės darbuotojams – už skanų maistą ir puikų aptarnavimą. Visam aptarnaujančiam personalui dėkoju už šauniai sustyguotą darbą bei šiltą bendravimą. Sėkmės darbe ir didelis ačiū!

Rūta

Jos visų asmenų, įskaitant ir asmenis su negalia, apsaugai krizių ir ekstremalių situacijų metu.Šis projektas ne tik stiprina civilinę saugą, bet ir prisideda prie darnaus vystymosi bei lygių galimybių užtikrinimo. Įgyvendinant veikla

Paulius

Nuostabiai pailsėjome su drauge, procedūros labai, labai patiko! „Tulpės“ kolektyvas ir jų aptarnavimas – aukščiausio lygio! Ačiū labai! Sėkmės, sveikatos ir kantrybės!

Natalija

    Susisiekite / Palikite atsiliepimą