Klientų atsiliepimai

Į „Tulpę“ buvau atvykusi reabilitacijai po klubo sąnario endoprotezavimo. Dėkoju visam personalui – visi tikrai nuoširdžiai dirba, yra paslaugūs ir malonūs, o maistas labai skanus. Ačiū labai! :)

Violeta

Puikiai praleidome laiką, pastiprinom sveikatą, kiek įmanoma atsipalaidavome nuo rūpesčių❤️

Judita

Nuoširdus bendravimas visur, tvarkinga, labai švaru, puikus kambarys miegamasis, svetainė, rekomenduotina procedūra aromaterapija, inhaliacija, kai dažnai kamuoja kvėpavimo tipo ligos, nedidelis baseinas, bet yra pirčių zona ir šiltas baseinas ypač tinka sąnariams ir įvairiarūšis maistas.

Rima

Labai patiko – daug procedūrų, geras baseinas su pirtimi. Kolektyvas šiltas, visada padėdavo. Maitinimas skanus, kiekvienas suras tai, kas jam tinka. Jeigu norite aktyvaus poilsio – tik į „Tulpę“! Būtinai grįšime! ❤️

Svetlana

Personalas malonus dėmesingas, paslaugus. Sunku vaikščioti, tai parinko tinkamą kambarį, širdingas ačiū!

Ona

Paslaugūs ir labai malonūs darbuotojai. Procedūros kitame pastate – šaunu, esi priverstas nors kiek pajudėti! Nors girdėjau visokių atsiliepimų, tačiau poilsis pranoko lūkesčius.

Laima

Puikus kokybės ir kainų santykis. Malonus, kokybiškas aptarnavimas. Įvairus, skanus maistas ir nuostabi gamta!

Rita

Ačiū! Pagarba moterims už maistą, dėkinga už masažisčių rankas ir profesionalumą, voniose už paslaugumą, Baltoje viloje už du kambarius, kurie išgelbėjo mano miegą dėl kito žmogaus knarkimo… Esu patenkinta ir sveikesnė nei atvažiavau.

Indiana

Sanatorijos vieta labai gera,daug ramybės,tik paukščiai klega.Patinka,kad prie pat Nemuno.

Almina

Nuostabiai pailsėjome su drauge, procedūros labai, labai patiko! „Tulpės“ kolektyvas ir jų aptarnavimas – aukščiausio lygio! Ačiū labai! Sėkmės, sveikatos ir kantrybės!

Natalija

    Susisiekite / Palikite atsiliepimą